8,5 тис. евакуйованих авто і 4,6 млн грн штрафів. Як карали водіїв-порушників на карантині


Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зазначається, що найбільше порушників штрафували за парковку автомобіля на пішохідному переході – 54% від загальної кількості постанов, винесених за травень.

Серед інших порушень – паркування на смузі громадського транспорту, на виїздах з прилеглих територій, на перехрестях, зупинках громадського транспорту та ін.

За словами директора департаменту Валентина Осипова, постійними локаціями відпрацювання інспекції з паркування є лікарні, що забезпечують боротьбу з коронавірусом, i виïзди швидкоï. Також особлива увага приділяється смугам громадського транспорту і пішохідним переходам.

Зараз ми продовжуємо працювати над запровадженням у Києві автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування. Ця система дасть змогу в рази збільшити ареал відпрацювання перевірки оплати паркування, що принесе значні надходження до міського бюджету та дисциплінує водіїв”, – зазначив він.

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Читайте також: Автомобілі з велодоріжок відправляють на штрафні майданчики (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Києві почали евакуювати  автомобілі, припарковані на смузі громадського транспорту. Раніше ми писали про онлайн-платформу “Майно”, де, зокрема, можна дізнатись про порушення правил дорожнього руху, коли було видано штраф, тощо. 

Источник