День відкриття торгових центрів (ДАТА)


Такої домовленості досягли під час зустрічі представники Української ради торгових центрів (УРТЦ) та мер столиці Віталій Кличко, йдеться на сайті УРТЦ.

Водночас Кличко наголосив на важливості дотримання всіх санітарних рекомендацій і вимог для роботи ТРЦ, і вказав на необхідність ретельної підготовки торгових центрів до відкриття.

У свою чергу, голова УРТЦ Максим Гаврюшин зазначив, що практично всі торгові центри столиці на вході оснащені автоматичними системами підрахунку відвідувачів, які дозволяють з легкістю контролювати перебування необхідної за нормами кількості людей. Для торгових центрів цілком прийнятна норма в 10 кв. м загальної площі на людину.

Додамо, що раніше Віталій Кличко говорив, що рішення щодо дати відкриття великих торгових центрів буде ухвалено окремо після того, як метро відновить роботу. Метро у столиці обіцяють відкрити 25 травня.

Але є одна проблема. З 23 травня столиця планувала запровадити наступний етап послаблення обмежень, але місто не відповідає одному з трьох критеріїв МОЗ для його початку. У зв’язку з цим, мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням дозволити послабити карантин з завтрашнього дня.

Источник