У Києві за добу 47 хворих на коронавірус, одна людина померла


 Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Так, серед тих, що захворіли:

  • 22 жінки віком від 19 до 86 років;
  • 23 чоловіки від 19 до 76 років;
  • 2 хлопчики, яким 9 та 10 років.

До лікарень столиці госпіталізували 16 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за добу 23 людини. Усього коронавірус подолали 338 мешканців столиці”, – зазначив Віталій Кличко.

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Нагадаємо, в Україні на сьогоднішній день більше 20 тис. випадків COVID-19, смертність за добу  – найнижча з кінця квітня.

З 22 травня в Україні запроваджується адаптивний карантин. Це означає, що місцева влада в областях може пом’якшувати протиепідемічні обмеження з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак:

  • інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення). Має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50%;
  • середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Якщо перші два показники не перевищені, а третій не нижчий, пом’якшення відбуватимуться у 5 етапів – детальніше ми розповідали тут. Зокрема, Влада Київщини вже заявила, що поки не буде запроваджувати пом’якшення карантинних заходів, тому що один із необхідних чинників перевищує встановлений урядом показник. 

За показниками, що опублікував МОЗ, впровадження пом’якшень у Києві також під питанням.

Источник